Законний платіжний засіб

На основі досвіду попередніх тендерів на юридичні послуги професійні компанії виявили низку типових помилок, які заважають учасникам тендеру вигравати контракти. Уникаючи помилок, описаних нижче, ви можете відрізнятись від своїх конкурентів і збільшувати свої шанси на успіх.Більш точно можна почитати на сайті https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/ekspertna-otsinka-neruhomosti-v-harkovi/.

Унікальні точки продажу (USP)

Подаючи заявку на тендер, варто врахувати унікальні точки продажу, які відрізнятимуть вас від конкурентів і які можуть призвести до вигідного позиціонування заявника в очах оцінювача. Це може бути система, комп’ютерне програмне забезпечення, досвід роботи в певному секторі або інша причина, яка дає перевагу перед конкуруючими учасниками. Після того, як ваш USP буде встановлений, його слід включити до тендеру або PQQ із доказом успіху для покращення шансів на успіх.

Переказ історії

Поряд із розробкою відповідного стилю письма для тендеру, життєво важливим є розповідання оцінювача сильної та інформативної історії. Варто уявити, що ідея оцінюється — що ми хотіли б отримати всю інформацію, необхідну для прийняття правильного рішення. Надайте оцінювачеві всю необхідну інформацію та направляйте їх щодо програми та її ключових тем таким чином, щоб вони могли легко стежити та розуміти. Це забезпечить, щоб оцінювач не нудьгував і не заплутувався, а отже, допомагає їм отримувати високі бали за всі розділи подання.

Значення інформації

Заявник може мати хорошу репутацію, але це не означає нічого для оцінювача, який об’єктивно позначає презентацію на основі її змісту. Типовою помилкою всіх учасників є припущення, що замовник знає все про свою компанію. Це призводить до самозаспокоєння, оскільки життєво важлива інформація часто може залишатися поза додатком, підриваючи продуктивність та зменшуючи шанси на успіх. Варто включити всю необхідну інформацію про компанію, включаючи досвід, сильні сторони та спосіб управління контрактом. Чим менше сумнівів залишається в голові оцінювача, тим вище шанси на перемогу.