Купити арештоване майно на майданчику Української універсальної біржі

Електронна торгівля арештованим майном включає в себе безліч переваг, наприклад:

  1. мінімальні витрати на організацію торгів, так як такі аукціони проходять в електронному форматі;
  2. корупційна сторона питання знижується до мінімуму;
  3. всі подібні аукціону є чесними, а у всіх претендентів рівні шанси на перемогу.

Так і в будь-якій справі, в даному є незначні недоліки, але вони настільки малі, що переваги перекривають всі мінуси. До недоліків можна віднести наступне:

  • іноді виникають складності з ознайомленням з документами, так як всі вони надаються в електронному вигляді;
  • не застрахована система, як і користувачі від технічних неполадок. Наприклад, торг може бути збитий з-за якихось технічних неполадок, а також користувач може не змогти відстежити аукціон через відсутність у нього доступу в інтернет.

Але недоліки настільки малі і відбуваються вкрай рідка, тому такі ризики мінімальні.

Торги арештованим майном

Відповідно до Закону України, торг арештованим майном може бути зроблено декількома шляхами. Всі наведені нижче способи можна застосовувати до нерухомого майна, а також до транспортних засобів. Але якщо майно обмежена або виключено з цивільної оборони, а також майно представлено у вигляді цінних паперів або коштовносте, то воно підпадає під виключення.

Першим варіантом реалізації арештованого майна є продаж за фіксовану вартість. Але даний варіант застосовується у виняткових випадках, тобто досить рідка. Застосовується такий спосіб лише коли вартість арештованого майна не перевищує п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, яка актуальна на момент продажу. Варто знати, що нерухомість і транспортні засоби можна продати лише на електронних аукціонах. Під час аукціону, проведеного таким способом, ціна, зазначена спочатку не підвищується, а перемагає той, хто першим відправить заявку на покупку, а після схвалення оплатить всю вартість.

Другим варіантом реалізації арештованого майна також є аукціон, але в таких торгах перемагає той, чия ціна була найвищою за час, відведений на аукціоні.

Стежити за ходом аукціонуhttps://sale.uub.com.ua/news/yak-kupyty-areshtovane-majno-v-systemi-prozorro-prodazhi, а також здійснювати різні маніпуляції можна за допомогою особистого кабінету, доступ до яких дається користувачам після реєстрації на Українській універсальній біржі. Через персональний кабінет не тільки подається заявка на участь в торгах, а й приходить вся актуальна інформація, а також можна проводити торгові сесії.