Дров’яна продукція на ТБ УЕБ

За допомогою акредитованих майданчиків можна купити дров’яну продукцію для промислового використання чи непромислових цілей. До дров’яної продукції відносять неділову деревину отриману від залишків та відходів при лісозаготівлі.

Офіційний сервіс ТБ «Українська енергетична біржа» допоможе придбати лот, який Вас цікавить просто зареєструвавшись на порталі за посиланням sale.ueex.com.ua. Під категорією дров’яна продукція реалізуються колоди, розрізані вздовж чи впоперек або розколоті. Така деревина користується попитом як паливо, матеріал для стружки, трісок та в енергетичній галузі.

Дров’яна продукція на Prozorro.Sale

На офіційних сторінках дров’яну продукцію, яка годиться на дрова часто позначають поширеним терміном «енергетичний ліс».

Якість деревини оцінюється за кількома параметрами:

  1. порода лісу;
  2. номінальна довжина;
  3. висота сучків;
  4. облікова градація.

Енергетична цінність лісоматеріалів залежить від породи та вологості стовбуру. Більш вологе дерево дає менше тепла за рахунок випаровування води в процесі згорання. Різниця у хімічній складовій деревини значно впливає не теплову ефективність. Сухі листяні дерева здатні видавати до 5 кВт/год тепла, хвоя – 5,2 кВт/год.

Дров’яні відходи виглядають як циліндри (колоди, цурки), утворені після розпилу стовбура чи великих гілок на відрізки 40 – 60 см. Поздовж заготовки обробляють сокирою (колуном) з спеціальним клиноподібним лезом встановленим під кутом 30°.

Деревину, призначену для спалювання, після обробки зберігають в спеціально облаштованих дровниках (дровітнях, дров’яниках). В залежності від породи такі дрова можна використовувати через рік (тополя, ялиця), півтора (береза, вільха, липа) або навіть 2 роки (ясен, бук, плодові дерева).

Деревина потужний енергоресурс, основною перевагою якого є його відновлюваність та широке розповсюдження. Вирубка лісу малозатратний спосіб отримання палива. Енергетичний потенціал дров’яних відходів високий, тому що, сировина не потребую спеціальної обробки та доставки з далеких регіонів.

Купівля дров’яної продукції з ТБ «УЕБ»

З лютого 2020 року на державному рівні закріплена можливість та обов’язок реалізувати деревину на електронному аукціоні Прозорро.Продажі. Лісоматеріали, такі як дров’яна продукція, можна обрати та придбати по всій Україні зареєструвавшись на офіційному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/prodazh-drovyanoqi-produkciqi-na-prozorro-prodazhi.

Акредитований сервіс працює в сфері нерухомості, користування надрами, в питанням малої приватизації, приймає участь в комерційних торгах та інше. До широкого переліку додано купівля-продаж необробленої деревини у великих обсягах. Прозорі аукціони, які відбуваються на Прозорро.Продажі за час реалізації деревини принесли прибуток державним лісгоспам у 351,9 млн.грн.

Легка реєстрація на ТБ «УЕБ» дозволить зручно обрати привабливі аукціони, відсортувати торги, отримати розсилку за цікавими для Вас напрямками. В ході співпраці надається консультація кваліфікованих менеджерів.