• Як будуть продавати землі на УУБ?

  Заборона на відкритий ринок землі в Україні діє більше 18 років. У будь-якому випадку, в найближчі місяці нас чекають величезні зміни: 28 квітня 2020 року Володимир Зеленський підписав гучний закон «Про обіг земель садівництва».

 • Дров’яна продукція на ТБ УЕБ

  За допомогою акредитованих майданчиків можна купити дров’яну продукцію для промислового використання чи непромислових цілей. До дров’яної продукції відносять неділову деревину отриману від залишків та відходів при лісозаготівлі. Офіційний сервіс ТБ «Українська енергетична біржа» допоможе придбати лот, який Вас цікавить просто зареєструвавшись на порталі за посиланням sale.ueex.com.ua. Під категорією дров’яна продукція реалізуються колоди, розрізані вздовж чи впоперек або розколоті. Така деревина користується попитом як паливо, матеріал для стружки, трісок та в енергетичній галузі. Дров’яна продукція на Prozorro.Sale На офіційних сторінках дров’яну продукцію, яка годиться на дрова часто позначають поширеним терміном «енергетичний ліс». Якість деревини оцінюється за кількома параметрами: порода лісу; номінальна довжина; висота сучків; облікова градація. Енергетична цінність лісоматеріалів залежить від…

 • Законний платіжний засіб

  На основі досвіду попередніх тендерів на юридичні послуги професійні компанії виявили низку типових помилок, які заважають учасникам тендеру вигравати контракти. Уникаючи помилок, описаних нижче, ви можете відрізнятись від своїх конкурентів і збільшувати свої шанси на успіх.Більш точно можна почитати на сайті https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/ekspertna-otsinka-neruhomosti-v-harkovi/.

 • Купити арештоване майно на майданчику Української універсальної біржі

  Електронна торгівля арештованим майном включає в себе безліч переваг, наприклад: мінімальні витрати на організацію торгів, так як такі аукціони проходять в електронному форматі; корупційна сторона питання знижується до мінімуму; всі подібні аукціону є чесними, а у всіх претендентів рівні шанси на перемогу. Так і в будь-якій справі, в даному є незначні недоліки, але вони настільки малі, що переваги перекривають всі мінуси. До недоліків можна віднести наступне: іноді виникають складності з ознайомленням з документами, так як всі вони надаються в електронному вигляді; не застрахована система, як і користувачі від технічних неполадок. Наприклад, торг може бути збитий з-за якихось технічних неполадок, а також користувач може не змогти відстежити аукціон через відсутність у…

 • Особливості торгів на порталі Прозорро

  Сучасна система державних аукціонів, через які підприємства знаходяться виконавців на свої замовлення, є досить цікавою з різних точок зору. Перш за все, це ефективна протидія корупції, та вже є чимало доказів того, що цей сектор реально допомагає економити державні кошти. З іншого боку, це відкрита система торгів, за допомогою якої фактично кожен підприємець має можливість отримати серйозне замовлення. При чому тут всі підприємці є рівними, тому слід говорити про те, що ця система може стати оптимальним варіантом для того, щоб ви могли оптимізувати цей сектор та вийшли врешті решт на новий для себе результат. При цьому у відповідній категорії є чимало цікавих перспектив, що допоможуть вам у вирішенні тих чи…

 • Електроенергія на українській енергетичній біржі.

  Усім громадянам була чудова можливість стати власниками електроенергії завдяки веб-сайту Prozorro. Працюйте на різних комерційних платформах. Однією з найвідоміших є українська енергетична біржа. Тут воно стало доступним для придбання державного майна або його частини для будь-кого. Це нове для ринку торгівлі відносинами.

 • Сервисное и техническое обслуживание зданий и сооружений

  Для любого собственника здания вопрос долгого срока службы и исправности его недвижимости занимает огромное значение. Но зачастую, ведение собственного бизнеса, да и попросту отсутствие знаний в узких областях, не оставляют возможности заниматься всем и сразу. В таких случаях, чтобы обеспечить качественное техническое обслуживание зданий, привлекаются фирмы, специализирующиеся на аусорсинге объектов недвижимости.

 • Техническая эксплуатация зданий и сооружений

  Эксплуатация зданий и сооружений различного назначения представляет собой совокупность мероприятий, направленных на оптимизацию работы и поддержание в надлежащем состоянии инженерных и технических систем постройки. Техническая эксплуатация зданий — это и своевременная замена оборудования, и профилактика неполадок, и подготовка к сезонным изменениям, и многое другое.

 • Управление коммерческой недвижимостью

  Грамотное управление недвижимостью – это одно из основных направлений деятельности компании. Наша фирма будет заниматься коммерческой эксплуатацией Вашего помещения, а Вы получать пассивный доход. Создается схема так называемого доверительного управления, при котором все функции управления делегируются сотрудникам фирмы, но принятие важных стратегических решений и общий контроль объекта остается в руках собственника.